SPOTKANIE PRZEDSEZONOWE – dla niektórych będzie to 9 sezon na pokładzie Sekcji Morskiej YKP!

Czas biegnie… to już prawie dekada jak zawiązały się pierwsze przyjaźnie cementujące Sekcję do dziś 🙂 Pamiętacie rejs na Gedanii z Liverpoolu do Maloy? Pierwsze TSRy pod klubową banderą? Flautę na Szetlandach, upał pod Kołem Podbiegunowym, przepis na to jak skłócić wachty przy pomocy kurczaka by Andrzej Ogór? Fajnie się do tego wraca:) Przed nami 9 sezon wspólnych przygód i  9 okazja do zaplanowania żeglarskich aktywności na ten rok. Tak więc, zapraszamy Was, mili nasi, na spotkanie przedsezonowe.

Akurat jest dobry moment, bo wiemy już co w Klubie chcemy zdziałać w tym sezonie. Wiemy jaki sprzęt będziemy mieli  do dyspozycji na Zegrzu. Domyślamy się jakie morskie wycieczki w zanadrzu szykują się w tym sezonie. Podejrzewamy jakie mamy możliwości szkoleniowe w tym roku. Ogłaszamy NA-CZYM-POPŁYNIEMY-W-TYM-ROKU-THINKING-DAY. 

Termin 30/03 wydaje się najsensowniejszy. Dlatego spotykamy się w Południku Zero o 1800. Miejsce ostatnio sprzyjało długim dyskusjom i dobrze nam się siedziało przy piwo-herbato-grzańcach więc w myśl zasady “dobry film bo sprawdzony”:) widzimy się znowu na Wilczej. Prosimy o potwierdzanie obecności na biuro@morska.waw.pl do 18/03.

Print Friendly, PDF & Email