Zproszenie na rejs MONTENEGRO 2012

REJS SZKOLENIOWO – STAŻOWY
MONTENEGRO 2012

 18.08. – 25.08.2012
Trasa rejsu: KOTOR – HERCEG NOVI – BUDVA – BAR – BIGOVA – TIVAT – KOTOR
Na sierpień Sekcja Morska zaplanowała rejs u wybrzeży Czarnogóry. Członkowie i Przyjaciele SM YKP wyruszą z Kotoru na dwóch jachtach Sun Odyssey 45. Pierwszym portem na trasie, do którego zawitają będzie Herceg Novi, w kolejnych dniach odwiedzą przepiękną Budvę, Bar i Bigovą. Tivat, będzie ostatnim przystankiem przed powrotem do Kotoru.
Celem rejsu jest weryfikacja umiejętności załogi oraz doszkalanie poszczególnych członków w obszarach, w których wymagają tego najbardziej. Pragniemy przede wszystkim rozwinąć kompetencje bardziej doświadczonych żeglarzy związane z samodzielnym prowadzeniem jachtu, jednak początkujący także nie będą się nudzić. Każdy będzie miał szansę aktywnie włączyć się w prowadzenie rejsu, oraz czerpiąc z doświadczenia kolegów z Sekcji, nauczyć się rzeczy nowych lub tego co do tej pory sprawiało mu problem. Podczas rejsu nie powinno zabraknąć możliwości manewrowania na żaglach i na silniku. Każdy uczestnik zapozna się także z locją oraz obsługą urządzeń pokładowych.
Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w rejsie szkoleniowo-stażowym prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego lub bezpośredni kontakt z Sekcji.
Print Friendly, PDF & Email